Obecnie wielu bukmacherów oferuje swoim obecnym i nowym klientom różnego rodzaju bonusy w w firmach bukmacherskich! Powinieneś również przyjrzeć się agregatorom bukmacherów online. Pomogą Ci znaleźć najlepsze dostępne automaty do gier.

Poprzez taką promocję najlepsi bukmacherzy starają się przyciągnąć nowych graczy i zatrzymać istniejących ze względu na ogromną konkurencję na rynku hazardowym. W tym artykule chcielibyśmy powiedzieć, jakie są te bonusy i jak je zdobyć.

Jakie są rodzaje bonusów?

Pomimo różnorodności ofert bonusowych, w rzeczywistości wszystkie są podzielone na trzy rodzaje: bonus na darmowy zakład, bonus gotówkowy za rejestrację, zwrot pieniędzy.

W każdym razie, każdy z powyższych rodzajów ofert bonusowych ma swoje unikalne cechy, o których chcielibyśmy się bardziej szczegółowo przyjrzeć.

Darmowy bonus na zakład

Jak już wspomnieliśmy, warunki te mogą być zupełnie inne i zależeć od konkretnego bukmachera. Często będziesz musiał postawić kwotę darmowego zakładu kilka razy (2-5) i na wydarzenia z kursami przynajmniej z góry ustalonymi przez bukmachera. Tylko w takim przypadku będziesz mógł zakwalifikować się do darmowego zakładu.

Sam darmowy zakład działa w następujący sposób: stawiasz darmowy zakład na konkretny wynik i czekasz na zakończenie wydarzenia. Jeśli Twój zakład przegra – nie masz absolutnie nic do stracenia. W przypadku wygranej – otrzymujesz wygraną netto z zakładu (bez uwzględniania samej wielkości darmowego zakładu).

Mówiąc prościej, jeśli postawisz 20 $ na wynik @2,0, to w przypadku wygranej otrzymasz nie 40 $ (jak w przypadku zwykłego zakładu), ale 20.

Bonus za rejestrację w gotówce

Jeśli chodzi o bonus gotówkowy za rejestrację, bukmacher oferuje promocję w postaci określonego procentu pierwszego depozytu. Może to być 50%, ale nie więcej niż 40 USD, a nawet 100% i do 300 USD (wszystko zależy od bukmachera).

Jak widać, obstawiający również musi się sporo napocić, aby skorzystać z tego bonusu, tzn. należy spełnić szereg warunków. Jednym z tych wymagań jest zwykle obstawianie kwoty bonusu x razy, często na wydarzenia z minimalnym kursem 2,0.

Warto zauważyć, że co roku bukmacherzy komplikują warunki uzyskania takich bonusów, a często można spełnić wymagania, aby wyłożyć kwotę bonusu 10, a nawet 20 razy. Jak rozumiesz, w takich przypadkach zadanie zdobycia promocji staje się trudne.

Oprócz bonusu gotówkowego istnieje również tak zwany bonus reload. Właściwie jest ona podobna do wyżej wymienionej oferty bonusowej, z tą różnicą, że jest ona udzielana przez bukmacherów na zasilenie konta.

Bonus za przegraną

Obstawiający często przegrywają wiele swoich zakładów. Niektórzy bukmacherzy upewniają się, że takie przegrane nie powodują lub nie powodują trwałego odejścia ich klientów. Jeśli jesteś w stanie znaleźć taką stronę z zakładami, istnieje duże prawdopodobieństwo, że oferują ci bonus za stratę poniesioną na twoim zakładzie. 

Zwykle ten bonus jest oferowany jako procent straty. Chodzi o to, aby utrzymać motywację i przywrócić uśmiech na twarzy, jeśli to możliwe. Wiedzą, że do tego czasu przegrałeś większość swoich zakładów, ale nie chcą, abyś zniechęcił się do punktu całkowitego odwrotu. Nie chcą, abyś znalazł inne hobby!

Ryzyko takiego bonusu jest minimalne, a jeśli jesteś regularnym graczem, możesz wiele z nich skorzystać, szczególnie podczas wydarzeń specjalnych. Niektóre z wydarzeń specjalnych zostały już wspomniane (główne mecze lekkoatletyczne lub wyścigi).

Premie za wysokie stawki

Jeśli jesteś graczem high roller z dużym bankrollem lub masz możliwość obstawiania dużych zakładów, bukmacher może zaoferować ci bonus high roller. Zwykle jest to procent kwoty depozytu i może być dużą kwotą, co pomaga zwiększyć Twój bankroll o prawie 50%. Na przykład, wiele witryn z zakładami sportowymi oferuje wysoki bonus w wysokości 50% depozytów.

Premie meczowe

Oferty Match Bonus są zazwyczaj najbardziej lukratywne ze wszystkich nagród bonusowych. Tylko kilka stron bukmacherskich oferuje premie meczowe jako swoją główną ofertę. Coraz częściej bukmacherzy wykorzystują bonusy meczowe jako specjalną promocję podczas ważnych wydarzeń sportowych.

Reload Bonusy

Kiedy nadejdzie czas, aby uzupełnić swój bankroll na zakłady sportowe, skorzystaj z solidnych bonusów doładowania, jeśli są oferowane. W wielu przypadkach procentowa premia za doładowanie będzie taka sama lub nieco niższa niż premia za rejestrację.

Inne bonusy

Oprócz powyższych bonusów, na stronach bukmacherów może być dostępna specjalna promocja, która jest zwykle przypisywana do jakiegoś wydarzenia, rozpoczęcia dużego turnieju itp.

W ramach takiej promocji bukmacherzy często organizują różne konkursy (o najlepszą prognozę, najwyższą szansę na wygraną i tak dalej).

Ponadto niektórzy bukmacherzy posiadają tzw. punkty bonusowe, które przyznawane są za postawione zakłady, a następnie można je wymienić na wartościowe nagrody lub pieniądze.

Podsumowując

Jak widać, bukmacherzy mają coś, co może zadowolić swoich klientów, a wspomniane bonusy są miłym dodatkiem do wygranych w stawkach.

Jednak zdecydowanie zalecamy, aby zawsze uważnie przeczytać warunki wybranego bonusu, aby później go nie stracić z powodu nieprawidłowych zakładów.

Uwaga. Musimy jednak pamiętać, aby grać tylko u legalnych bukmacherów, którzy posiadają odpowiednia licencję ministerstwa finansów.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułPoker online za darmo z bonusem bez depozytu
Następny artykułBonus powitalny – co to jest i jak mogę z niego skorzystać?