Bukmacher legalny Betclic na siatkarskie mistrzostwa Europy przygotował cashback do 500 zł. W jaki sposób skorzystać można z tej promocji?

Siatkarski cashback 500 zł w Betclic Polska!
Siatkarski cashback 500 zł w Betclic Polska!

Siatkówka i bonus od Betclic

Obstawianie siatkówki w internecie nie jest tak popularne jak zakłady na piłkę nożną. Mimo wszystko, cashback 500 złotych od Betclic na pewno zainteresuje spore grono osób.

W roku 2019 odbywają się mistrzostwa Europy w piłce siatkowej i to właśnie na to wydarzenie legalny bukmacher Betclic przygotował wyjątkowy bonus.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Do promocji siatkarskiej od Betclic trzeba się zapisać, gdyż tylko w ten sposób bukmacher wie, komu zaliczać aktywność w konkretnych kuponach. Na szczęście, rejestracja w ofercie specjalnej nie jest trudna i polega tylko i wyłącznie na jednym kliknięciu.

Cashback Betclic Polska. Kasa na ME w siatkówce!

Bonus w Betclic przyznawany jest w formie cashbacku od zagranych środków w dniach 12-19 września. Do zdobycia jest maksymalnie 500 złotych – chodzi o 10% sumy stawek!

Kwalifikacyjny jest każdy kupon zagrany przez gracza po zapisaniu się do promocji. Nieważne czy kupon będzie LIVE czy pre-match. Istotny jest jedynie kurs, który musi wynosić co najmniej 1.50.

Dla nowo zarejestrowanych graczy ciągle czeka dostępny w Betclic kod promocyjny. Przy zakładaniu konta wystarczy podać słowo „KOD500”. Po utworzeniu konta w przypadku porażki w pierwszym kuponie online można otrzymać zwrot 100% do 500 PLN!

A jakie są wasze typy na siatkówkę i trwające mistrzostwa? Macie już jakichś faworytów? 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułCo to jest Pewny Zakład w Betclic? Zwrot 40 PLN dla graczy!
Następny artykułBukmacherski EKSPERT od Fortuny. Liga Mistrzów z premią 20.000 PLN!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.