Bukmacher legalny Betclic na siatkarskie mistrzostwa Europy przygotował cashback do 500 zł. W jaki sposób skorzystać można z tej promocji?

Siatkarski cashback 500 zł w Betclic Polska!
Siatkarski cashback 500 zł w Betclic Polska!

Siatkówka i bonus od Betclic

Obstawianie siatkówki w internecie nie jest tak popularne jak zakłady na piłkę nożną. Mimo wszystko, cashback 500 złotych od Betclic na pewno zainteresuje spore grono osób.

W roku 2019 odbywają się mistrzostwa Europy w piłce siatkowej i to właśnie na to wydarzenie legalny bukmacher Betclic przygotował wyjątkowy bonus.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Do promocji siatkarskiej od Betclic trzeba się zapisać, gdyż tylko w ten sposób bukmacher wie, komu zaliczać aktywność w konkretnych kuponach. Na szczęście, rejestracja w ofercie specjalnej nie jest trudna i polega tylko i wyłącznie na jednym kliknięciu.

Cashback Betclic Polska. Kasa na ME w siatkówce!

Bonus w Betclic przyznawany jest w formie cashbacku od zagranych środków w dniach 12-19 września. Do zdobycia jest maksymalnie 500 złotych – chodzi o 10% sumy stawek!

Kwalifikacyjny jest każdy kupon zagrany przez gracza po zapisaniu się do promocji. Nieważne czy kupon będzie LIVE czy pre-match. Istotny jest jedynie kurs, który musi wynosić co najmniej 1.50.

Dla nowo zarejestrowanych graczy ciągle czeka dostępny w Betclic kod promocyjny. Przy zakładaniu konta wystarczy podać słowo „KOD500”. Po utworzeniu konta w przypadku porażki w pierwszym kuponie online można otrzymać zwrot 100% do 500 PLN!

A jakie są wasze typy na siatkówkę i trwające mistrzostwa? Macie już jakichś faworytów? 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen: