Wielu graczy, najczęściej tych początkujących zastanawia się, skąd można brać profesjonalne bukmacherskie typy. Jest to tematyka rzeka – ilu jest ekspertów, tyle możliwych odpowiedzi, a w rzeczywistości znalezienie dobrych typów będzie bardzo trudne. W końcu typujemy dyscypliny sportowe, a w ich przypadku naprawdę wszystko jest możliwe.

typy bukmacherskie z piłki nożnej
Skąd wziąć najlepsze typy bukmacherskie? Gdzie są za darmo?

Właśnie z tego względu musimy odnaleźć tego rodzaju spotkania, w których obstawienie poprawnych zakładów, będzie najbardziej prawdopodobną opcją. Czy aby móc zarabiać na zakładach bukmacherskich, konieczne będzie posiadanie profesjonalnych typów? Gdzie je możemy uzyskać? Pytania już są, zatem przyszedł czas na udzielanie odpowiedzi.

Gdzie znajdziemy typy bukmacherskie za darmo?

Istnieje z pewnością co najmniej parę możliwych i co najbardziej istotne dobrze sprawdzonych lokalizacji, skąd można wziąć bukmacherskie typy. Istotne będzie, jednakże to, żeby były one sprawdzane i tętniące niejako życiem. Dopiero wówczas, w czasie wymiany zdań, czy też wybranych typów z uzasadnieniami możemy uznawać wybrane źródła za wiarygodne. Gdzie można zatem znaleźć tego rodzaju bukmacherskie typy?

Pewniaki w firmach bukmacherskich

Jeżeli nie mamy pojęcia, skąd wziąć profesjonalne typy bukmacherskie, to tak naprawdę możemy je znaleźć u buków, u których typujemy własne spotkania – jak to się mówi, najciemniej jest pod latarnią. Nierzadko na witrynach internetowych wybranych bukmacherskich firm, możemy odnaleźć coś takiego jak typy dnia, które opisywane są we właściwych zakładkach. Co więcej, nowi bukmacherzy bardzo chętnie wykorzystują swoje serwisy do opisywania typów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

U takich bukmacherów, jak Fortuna, STS, Betfan oraz SuperBet, znaleźć można zakładki zawierające newsy, czy też statystyki odnośnie do bieżących sportowych zdarzeń. Tam najczęściej przeprowadza się analizy wybranych spotkań, zaś pod uwagę brane są zespoły z danych rozgrywek.

Z tego typu treści, możemy się dowiedzieć sporo na temat formy bieżącej wybranych zespołów, zawodników czy też pojedynków bezpośrednich.

Nierzadko także na stronach internetowych danych firm bukmacherskich pokazywane są typy danego dnia, które określają w jasny sposób, która drużyna uważana jest za faworyta i powinna odnieść sukces w danym spotkaniu. Jest to zatem jedno z najważniejszych miejsc skąd można wziąć profesjonalne bukmacherskie typy.

Witryny internetowe mogą być bardzo pomocne

Duży wpływ na to, skąd wziąć profesjonalne bukmacherskie typy mają niewątpliwie witryny internetowe jak typydnia.net.pl czy betonline.net.pl. Wystarczy, iż w wyszukiwarce wpiszemy właściwe hasło i na pewno pojawi się nam sporo witryn, które odpowiadać będą naszym wymogom. Niewątpliwie istnieje sporo stron, które nie mają nic wspólnego z zachowaniem profesjonalizmu, niemniej jest to łatwe do określenia – nie tylko wizualne aspekty, ale też treściowe mocno zdradzą, czy mamy do czynienia z czymś godnym naszej uwagi, czy też zupełnie nie.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Warto będzie zwracać uwagę na strony zagraniczne oferujące nam bukmacherskie typy. Są one najczęściej lepiej rozbudowane, aniżeli nasze witryny krajowe – znaleźć można na nich sporo zawierających szczegóły opisów, czy też różnych kombinacji na pojedynki koszykarskie, siatkarskie, piłkarskie oraz tenisowe. 

Znajdziemy tam sporą ilość bardzo ciekawych typów, które winny zwracać naszą szczególną uwagę. Niewątpliwie nasze polskie witryny też mogą być dobre i znajdziemy tam jakieś profesjonalne typy, jednakże w naszym kraju nie ma aż tak sporego wyboru, jak na przykład w Anglii.

Typy bukmacherskie vs Sprawdzone fora

Swój wkład w to, skąd wziąć profesjonalne bukmacherskie typy, mają również specjalne bukmacherskie fora. Takich w sieci, zdecydowanie nie brakuje. Przykładowo u buka Fortuna, do naszej dyspozycji jest strefa typera, w której to każdy z graczy ma szansę na wymianę spostrzeżeń oraz przygotowanych przez siebie kuponów. Możemy zatem znaleźć tam sporo ciekawych inspiracji, jak również tego typu fora dają nam szansę na zapoznawanie z nowymi kombinacjami, na które raczej byśmy nie chcieli normalnie postawić.

Jeżeli zaś chodzi o same bukmacherskie fora, to także wystarczy wpisanie w wyszukiwarce internetowej hasła forum bukmacherskie, czy też bukmacherskie typy i pojawi się nam wówczas co najmniej kilkanaście tego typu witryn. Najpopularniejsze jest obecnie betonline.net.pl.

Istotne pozostaje to, żeby sprawdzić daty, kiedy dane posty były opublikowane, gdyż tylko na bieżąco działające forma, są godne polecenia. Te martwe, gdzie znajdziemy wyłącznie jeden, czy też kilka postów na tydzień, nie będą na tyle wiarygodne, jak te aktualizowane każdego dnia.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Na co zwracać uwagę poszukując typów? 

Poza miejscami, w czasie poszukiwania tego, skąd wziąć profesjonalne bukmacherskie typy, warto będzie się trochę zastanowić, co uczynić, aby tego rodzaju typy przynosiły nam ewentualne profity obstawiając w Totomix czy innego buka. Nierzadko posiadając parę w ciekawy sposób przedstawianych wydarzeń nie mamy pojęcia, czy obstawić je wszystkie, które z typów wybrać, za ile wytypować, a kiedy nie wiemy skąd takowe wziąć, rozpoczynamy poszukiwania na witrynach wymagających opłat.

Płatne typy nie stanowią dobrego rozwiązania

Bardzo ważne będzie to, żeby nie skorzystać z gup Facebookowych, czy też witryn internetowych mających w ofercie typy bukmacherskie, za które należy zapłacić. Praktycznie w stu procentach, będą to oszuści, którzy spróbują wykorzystać każdego poszukującego bukmacherskich typów.

Jeżeli faktycznie ktoś byłby w posiadaniu sprawdzonych typów, które z pewnością wejdą, nie musiałby czerpać środków z przekazania takich wydarzeń innym osobom.

legalny poker online w polsce za darmo
Darmowy poker online w Polsce z bonusem bez ryzyka

Typuje się przede wszystkim sportowe wydarzenia, ale jak wiemy piękno dyscyplin sportowych stanowi to, iż są one niemożliwe do przewidywania. Dlatego nie istnieje coś takiego jak pewniaki i mimo tego, iż jeden z zespołów może być o klasę lepszy, to i tak zdarzy się, iż słabsza drużyna wygra. I na to nie ma żadnej rady, wszystko zależeć będzie od formy w danym dniu, a nawet i czasami po prostu szczęścia. Dlatego lepsze będzie zapoznanie się z wieloma witrynami czy też forami internetowymi – bezpłatnymi. Środki, które normalnie przeznaczylibyśmy na typy płatne, przekażmy po prostu na granie.

Odstawienie najniższych kursów

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z typowaniem, nierzadko biorą pod uwagę tak zwane pewniaki, kiedy w spotkaniu rywalizują ze sobą przykładowo mistrzowie Polski z Anglią. Nie zważając na statystyki, decydują się na typowanie według samych kursów. I to najczęściej będzie błędne działanie. Kursy mogą być mylne, szczególnie te dosyć niskie.

Można być wręcz pewnym, iż podczas typowania 15 spotkań po kursie 1.10 i tak kilka z nich nam nie wejdzie. Należy mieć na uwadze, iż im większa ilość wydarzeń na kuponie, tym niższe będzie prawdopodobieństwo naszego powodzenia.

Dlatego też lepiej wszelkie kursy niższe, aniżeli 1.35 odpuścić. Szkoda jest naszych środków na poczet tego rodzaju zakładów. Lepiej będzie znaleźć coś znacznie ciekawszego, niewątpliwie po wcześniejszym poddaniu analizie statystyk. Wówczas znając dwa, czy też nawet i trzy tego rodzaju typy będziemy mieć bardzo wysokie kursy, które jak najbardziej mogą się udać. Na pewno będą one pewniejsze, aniżeli nawet kilkanaście wydarzeń z kursem 1.10. Warto to mieć zawsze na uwadze.

Najlepsze typy bukmacherskie – podsumowanie

Bukmacherstwo jest jedną z najpopularniejszych form hazardu na całym świecie. Niezależnie od tego, czy grasz z przyjaciółmi w domu, czy obstawiasz zakłady online, dobry typ bukmacherski może przynieść duże wygrane. Jednak, aby uzyskać sukces w bukmacherstwie, musisz znać nie tylko swoje ulubione drużyny, ale również strategie i sposoby na wygrywanie zakładów. W tym artykule omówimy najlepsze typy bukmacherskie i jak je wykorzystać, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

I. Zrozumienie podstaw

 • A. Jakie są rodzaje zakładów bukmacherskich?
 • B. Jakie są sposoby na przewidywanie wyniku meczu?
 • C. Jakie są czynniki wpływające na wynik meczu?

II. Najlepsze typy bukmacherskie

 • A. Typ 1: Typowanie zwycięzcy meczu
 • B. Typ 2: Handicap
 • C. Typ 3: Over/Under
 • D. Typ 4: Wynik końcowy
 • E. Typ 5: Różnica bramek

III. Jak wykorzystać typy bukmacherskie

 • A. Analiza drużyn
 • B. Statystyki i historia drużyn
 • C. Forma zawodników
 • D. Czynniki zewnętrzne

IV. Najlepsze strategie i sposoby na wygrywanie

 • A. Stawiaj na drużyny, których jesteś ekspertem
 • B. Zawsze analizuj i porównuj kursy
 • C. Stawiaj na małe kursy
 • D. Nie obstawiaj więcej niż stać Cię stracić
 • E. Miej zawsze plan i strategię

V. Częste błędy i jak ich unikać

 • A. Nie stawiaj zakładów na podstawie emocji
 • B. Nie obstawiaj zbyt wielu zakładów
 • C. Nie słuchaj innych typów bukmacherskich
 • D. Nie obstawiaj tylko na swoją ulubioną drużynę
 • E. Nie obstawiaj zbyt dużej kwoty

Bukmacherstwo może być trudne, ale stosując odpowiednie strategie i typy bukmacherskie, można zwiększyć swoje szanse na wygraną. Ważne jest, aby zawsze przeprowadzać dokładną analizę przed stawianiem zakładów i nie tracić kontroli nad swoimi finansami. Ostatecznie, kluczem do sukcesu w bukmacherstwie jest cierpliwość, wytrwałość i umiejętność dostosowywania się do zmieniających się okoliczności.

5 / 5. Ocen: 31

Poprzedni artykułBetgames STS bonus bez depozytu 2023. Jak dostać kasę na start?
Następny artykułBetclic kod promocyjny bonus bez depozytu – opinie, aplikacja