Jest naprawdę duże pole do popisu dla wszystkich graczy, którzy chcą niedługo zarejestrować się w firmach bukmacherskich. Nie ma problemu, aby wybrać STS. Coraz więcej osób decyduje się także na eWinner. Czym cechują się te podmioty hazardowe? Jakie promocje oferują nowym Klientom? Gdzie rzeczywiście warto mieć swoje konto?

Bonus STS bez depozytu 

Osoby, które są zainteresowane tym bukmacherem online nie mogą narzekać. Wszak ten podmiot hazardowy przygotował dwie promocje. Możesz m.in. wybrać sts bonus bez depozytu. Czy jest tutaj jednak jakiś haczyk? Na szczęście nie. W końcu dla tego bukmachera to szansa np. na wypromowanie się wśród osób, które jeszcze nie mają założonego konta. A często dzieje się tak, że ludziom szybko zaczyna się podobać w STS. Z tego względu zostają zatem na dłużej. Jest to sytuacja, w której obie strony tak naprawdę zyskują. Warto zaznaczyć, że obecnie możesz zainkasować bonus bez depozytu w kwocie 25 PLN. Jak jednak otrzymać te pieniądze? Sprawa jest chyba jeszcze prostsza, niż pierwotnie mogło Ci się wydawać. Warto zaznaczyć, że musisz tylko dokonać rejestracji na stronie internetowej tego bukmachera. A jak to zrobisz, to staniesz się bogatszy o 25 PLN. Może nie są to jakieś wielkie kokosy. To fakt. Nie da się jednak ukryć, że nie trzeba się jakoś mocno natrudzić, aby zainkasować te pieniądze.

Jaka jest najważniejsza promocja najpopularniejszego bukmachera w Polsce?

Tak naprawdę posiadanie konta w STS to świetna sprawa. Jakie firmy hazardowe są obecnie najbardziej popularne? W przeróżnych rankingach na pierwszej pozycji znajduje się właśnie STS. A nie dzieje się to przypadkowo. Jest to bowiem nie tylko legalna firma hazardowa, ale także bardzo hojna. W końcu możesz swobodnie uzyskać sporo pieniędzy; i to bez żadnego większego wysiłku. Bonus bez depozytu oferowany przez STS to zaś tak naprawdę jedynie przystawka. Głównym daniem jest oferta, w której możesz zainkasować 100% do 1200 PLN. W tym momencie (stan na początek listopada 2021 roku) jest to najważniejsza promocja tego bukmachera internetowego.

Na pewno interesuje Cię to, czy warunki odnoszące się do obrotu bonusem są restrykcyjne. Naszym zdaniem nie, chociaż tę kwestię musisz już samodzielnie ocenić. Warto zaznaczyć, że trzeba zagrać za trzykrotność tego, co otrzymasz od STS. Jeśli zatem wpłacisz 1000 PLN, to należy postawić za 3000 PLN (minimalny kurs to 1,91) itd. Nie można nie wspomnieć o tym, że na poczet obrotu bonusem są zaliczane tylko i wyłącznie wygrane kupony.

Czy warto rejestrować się w eWinner i jaki mają aktualny kod promocyjny?

Zdecydowanie tak. Na pewno nie jest to oczywiście aż tak bardzo popularna firma bukmacherska, jak np. opisywany przed momentem STS. Trzeba jednak zauważyć, że eWinner ma o wiele mniejsze doświadczenie. Ta firma hazardowa sukcesywnie zdobywa jednak nowych Klientów, a to już o czymś świadczy. Oczywiście, ten podmiot bukmacherski jest całkowicie legalny. Możesz być o ten aspekt w 100% spokojny. Należy zaznaczyć, że ten bukmacher jest obecnie m.in. sponsorem tytularnym II ligi w piłce nożnej mężczyzn. Wnioski nasuwają się zatem same po przeczytaniu tych kilku zdań opisu. Jeśli wybierzesz tego bukmachera internetowego, to będziesz mógł tam legalnie pomnażać własne oszczędności.

Jakie promocje są przygotowane dla nowych Klientów?

Aby wygrywanie było zaś łatwiejsze, ta firma hazardowa przygotowała moc atrakcji. Tak naprawdę dla każdego Klienta. Wystarczy, że wpiszesz tylko ewinner kod promocyjny w czasie zakładania konta. Naprawdę warto, ponieważ dzięki temu będziesz mógł w pełni skorzystać z oferty powitalnej dla nowych. O co chodzi konkretnie? Gracze, którzy wpiszą kod promocyjny, otrzymają np. zakład bez ryzyka do 110 PLN. To jednak na szczęście nie wszystko. Dodatkowo osoby, które wpłacą drugi depozyt do tego bukmachera online zainkasują 50% aż do 500 PLN. Na uwagę zasługują bardzo łatwe warunki obrotu tym bonusem. Musisz bowiem zagrać za równowartość wpłaty (tylko raz). Minimalny kurs to zaś 1,50.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułSTS karty. Poker, wojna, bakarat – jak grać przez internet w 100% legalnie?
Następny artykułBetters online – opinie, bonusy, aplikacja mobilna