Każdy zarejestrowany u bukmachera Betclic może wywalczyć tenisowy bonus, czyli dokładnie 50 PLN ekstra na obstawianie! Jak dokładnie to działa, co i za co można zgarnąć?

Tenisowy bonus w Betclic - kasa dla graczy, czyli 50 PLN ekstra!
Tenisowy bonus w Betclic – kasa dla graczy, czyli 50 PLN ekstra!

Bonus na tenis w Betclic Polska

Oferta jest przeznaczona tylko dla osób, które posiadają darmowe konto na stronie bukmachera STS. Jeżeli lubisz legalne obstawianie meczów, spełnienie tego warunku nie będzie stanowiło dla ciebie żadnego problemu.

W ramach promocji o nazwie „Misja Tenis” do zdobycia jest premia specjalna w wysokości 50 PLN. Zadanie gracza jest proste do wytłumaczenia, a na wykonanie jest cały tydzień!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Oferta specjalna na tenis obowiązuje do 13 października. Dokładnie dzień później nastąpi przelew bonusowych środków na odpowiednie konta. Wszystko następuje automatycznie.

Bukmacher Betclic – obstawianie online dla każdego, a do tego z bonusem!

Uwaga! Do promocji trzeba się zapisać. Jeżeli gracz tego nie zrobi, jego aktywność nie będzie rejestrowana, a tym samym nie będzie mógł zakwalifikować się do bonusu.

Do tenisowej misji bonusowej od Betclic kwalifikują się następujące kupony:

  • Zagrane na mecze tenisowe
  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Kurs co najmniej 1.80
  • Pojedyncze lub wielokrotne

Dodatkowe pieniądze przyznane zostaną tylko tym, którzy w trakcie trwania promocji zagrają co najmniej trzy kupony spełniające podane wyżej warunki. Każdy z zakładów musi być wygrany. UWAGA, aktualny kod promocyjny Betclic to KODBET

A ty masz już swoich faworytów na trwający właśnie w Szanghaju turniej ATP Masters 1000? 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułBonus powitalny od Noblebet – jaki kod promocyjny wpisać?
Następny artykułFortuna Happy Hour. Godzina z bonusem 14%!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.