Jaki bonus powitalny na rok 2019 przygotował dla nowych graczy legalny bukmacher Totalbet? Jeżeli jeszcze tego nie wiecie, czas najwyższy to zmienić!

Totalbet bonus powitalny 2019
Totalbet bonus powitalny 2019

Totalbet Polski bukmacher online

Firma bukmacherska Totalbet zachęca graczy do rejestracji w bardzo umiejętny sposób. Przede wszystkim – oferuje bonus bez depozytu, czyli taki, który otrzymujemy za samo założenie konta oraz weryfikację danych.

Aby otrzymać bonus powitalny Totalbet, gracz musi wypełnić formularz rejestracyjny. Istotne jest także, by przekazał bukmacherowi do wglądu skan dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego bądź paszportu.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Polscy legalni bukmacherzy często mają dla graczy przygotowane różnego rodzaju „haczyki”. W tym przypadku jest nieco inaczej, ponieważ wszystkie warunki oferty na start przygotowane zostały w formie czytelnej listy składającej się z kilku punktów.

Darmowe bonusy w Totalbet

A teraz to, co najważniejsze: w Totalbet gracze mogą otrzymać nie jeden, ale aż dwa bonusy powitalne! Drugi z nich przyznawany jest w formie doładowania konta za pierwszy depozyt. Trzeba przyznać, że na tle innych ofert polskich bukmacherów, ta wypada naprawdę dobrze.

Jeżeli posiadacie już konto w Totalbet, możecie wypróbować ofertę innego popularnego bukmachera w naszym kraju. Jeżeli nie macie jeszcze konta na www.etoto.pl, rejestracji dokonacie w każdym dogodnym dla siebie momencie. Przy okazji możecie wpisać limitowany kod promocyjny, który na ten moment brzmi „BETONLINE„!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJaki bukmacher najszybciej wypłaca wygrane?
Następny artykułCzy bukmacher stacjonarny daje gorsze warunki?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.