Jak zapewne większość z nas wie w 2017 roku na polski rynek weszła Ustawa Hazardowa przez co ”z mapy” zniknęło kilku bukmacherów, którzy działali na terenie naszego kraju niezgodnie z prawem. Wtedy niezwykle popularni byli również zagraniczni bukmacherzy, którzy także po zmianach zostali zmuszeni do zawieszenia działalności. W ich miejsce pojawiły się małe firmy, które wypełniły wszystkie luki. Jedną z nich jest TOTALbet, czyli jeden z najbardziej popularnych bukmacherów w naszym kraju.

TOTALbet - strona i aplikacja na telefon
TOTALbet – strona i aplikacja na telefon

Licencję na zakłady wzajemne marka TOTALbet otrzymała na początku 2018 roku. Cechą charakterystyczną tego bukmachera jest bez wątpienia to, że od samego początku swojej działalności stawia on na nowoczesne technologię, a także posiada stronę Internetową, która zaskakuje swoim profesjonalizmem. Na koniec dodajmy jeszcze, iż jest to w pełni legalny polski bukmacher.

TOTALbet – strona Internetowa

Przejdźmy teraz do wspomnianej strony Internetowej. Można by powiedzieć, że jest to nasze główne narzędzie pracy, ponieważ to właśnie za jej pośrednictwem będziemy typować wszystkie wyniki. Łącznie znajdziemy na niej ponad 40 dyscyplin, w tym zakłady na żywo, które przecież cieszą się niezwykle dużą popularnością. Jednym słowem mamy dostęp do setek spotkań każdego dnia. Na samym początku czeka nas utworzenie konta i tutaj ciekawostka – może być ono tymczasowe lub stałe. Wybór należy tylko i wyłącznie do nas. Profesjonalne wykonanie witryny widać praktycznie na każdym kroku.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Zaczynając od tego, że samo korzystanie z jej jest niezwykle intuicyjne, a połączenie kolorów pozwala wręcz na zrelaksowanie się podczas obstawiania. Przeważają ciemne kolory z zielonymi grafikami oraz białymi napisami.

Wszystko na stronie jest poukładane i w bardzo łatwy sposób możemy przenieść się do wszystkich potrzebnych działów jakimi są: statystyki, zakłady sportowe, kalendarz spotkań, cashout, najwyższe kursy oraz płatności. Co najważniejsze jak na nowoczesną stronę przystało jest ona w pełni responsywna, dzięki czemu bez problemu będziemy mogli z niej korzystać na każdym urządzeniu mobilnym.

TOTALbet – aplikacja mobilna

Jeśli jesteśmy już przy smartfonach to wspomnijmy o tym, że bukmacher posiada również swoją aplikację mobilną. Obstawianie spotkań z poziomu telefonu jest znacznie prostsze, a przede wszystkim możemy zrobić to w dowolnym momencie, bo przecież telefon mamy praktycznie zawsze przy sobie. Działa ona bardzo podobnie do strony Internetowej – mamy zachowane wszystkie funkcje, dostęp do swojego konta i jest bardzo przejrzysta i również prosta w obsłudze.

Totalbet aplikacja mobilna 2020
Totalbet aplikacja mobilna 2020

TOTALbet. Pobieranie na iOS oraz Android

Mamy możliwość zainstalowanie jej na każdym urządzeniu mobilnym tym bardziej, że jest kompatybilna zarówno z Androidem jak i iOS. Jeśli chodzi o samą instalację nie jest ona zbyt skomplikowana i na pewno każdy sobie z nią poradzi. Można ją pobrać ze Sklepu Play lub App Store. Ponadto bukmacher posiada konta na portalach społecznościowych i regularnie dodaje tam najnowsze informacje ze świata sportu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen: