Po co kupować jej kwiaty, skoro możesz kupić kwiaciarnię – Tak brzmi dzisiejsze hasło bukmachera Totalbet, który przygotował bonus na dzisiejszy dzień kobiet. 

totalbet bonus dzień kobiet

Bonus bukmacherski w Dniu Kobiet

Opcja gratisu jest dedykowana tylko dla użytkowników, którzy posiadają już konto u bukmachera Totalbet i dotyczy tylko kuponów AKO. Zarejestrować je możesz w każdej chwili na www.totalbet.pl

Zakład bukmacherski musi składać się z co najmniej pięciu meczy z opcji zakładów przedmeczowych lub tych NA ŻYWO. Możemy także typować CS GO, piłkę nożną, koszykówkę, hokej,  oraz wszystkie inne dyscypliny sportowe w Totalbet.

Każde wydarzenie na kuponie musi posiadać wartość 1.40 lub wyższą. Ekstra bonusem na dzień kobiet jaki daje bukmacher Totalbet jest aż 100% zwrotu od stawki na pierwszym zakładzie. UWAGA! Stawka może wynosić tylko 49 lub 99 PLN. Wszystkie inne stawki nie będą wliczały się do oferty bonusowej.

Darmowe bonusy dla nowych graczy

Masz już konto u legalnego bukmachera w Totalbet? Jeżeli jeszcze nie to możesz je bardzo szybko założyć, nawet w 60 sekund. Taka szybka rejestracja jest możliwa, ponieważ bukmacher nie wymaga dowodu osobistego.  

Informacja! Zwrot pieniędzy jest przyznawany wyłącznie dla graczy jako freebet. Pojawi się na Twoim koncie do 48 godzin od czasu rozliczenia zakładu bukmacherskiego.

Bonus powitalny w Totalbet to 25 PLN bez żadnego depozytu, oraz ekstra 500 PLN po dokonaniu przez użytkownika pierwszej wpłaty.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułForbet. Jak obstawiać mecze, by wygrywać więcej?
Następny artykułKursy na spotkanie eliminacji euro Austria – Polska
Legalni bukmacherzy w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online. Promocje za darmo i bonusy bez depozytów z Fortuny, STS, eTOTO.