Niełatwo jest otrzymywać same pozytywne opinie od wymagającej grupy, jaką są typerzy. Czy jednak można stwierdzić, jaki jest ulubiony bukmacher polskich graczy?

Ulubiony bukmacher polskich graczy
Ulubiony bukmacher polskich graczy

Jakiego bukmachera lubią Polscy gracze?

Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze, że ulubiony niekoniecznie oznacza najlepszy bukmacher. Jeżeli jakaś strona jest popularna, nie musi to oznaczać, iż w chwili obecnej oferuje najkorzystniejsze warunki. Są przecież tacy, co grają na jednej stronie z przyzwyczajenia albo gracze, którzy wybierają po prostu portal, o którym najczęściej słyszą w reklamach i tak dalej.

Ulubiony bukmacher Polaków to bez wątpienia Fortuna oraz STS. Po pierwsze, to dwie marki z ogromnym doświadczeniem i wieloletnim stażem w branży.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Mimo wszystko, trzeba przyznać, że dwóch popularnych bukmacherów wcale nie może pochwalić się dobrymi kursami na poszczególne mecze. Ba, znaleźć można sporo stron, które pod tym względem radzą sobie znacznie lepiej!

Dobrym przykładem może być chociażby strona internetowa Etoto. Działa na rynku od ładnych paru lat, ale nie inwestuje wiele w reklamę czy sponsoring drużyn sportowych. Zamiast tego macie w niej do dyspozycji atrakcyjne notowania, sporo promocji oraz ciekawe bonusy na start!

Oczywiście, warto sprawdzić, gdzie to nam gra się najlepiej i zdecydować się właśnie na tę opcję. Na pewno nie ma sensu, by podążać za tłumem!

Limitowany kod bonusowy „BETONLINE” do wykorzystania na www.eFortuna.pl!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułJak szybko postawić kupon bukmacherski?
Następny artykułJak odebrać freebet w Etoto?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.