Na finał Ligi Mistrzów bukmacher legalny STS przygotował Zakład Bez Ryzyka dla każdego nowego gracza. Zobacz, w jaki sposób zgarnąć do 200 PLN!

Zakład Bez Ryzyka w STS. 200 PLN dla nowych graczy!
Zakład Bez Ryzyka w STS. 200 PLN dla nowych graczy!

STS bez ryzyka

Bukmacherka to nie zawsze wysokie wygrane. Aby ubezpieczyć cię w przypadku porażki w zakładach na finał Ligi Mistrzów, bukmacher STS przygotował specjalny zwrot.

Oferta dostępna jest tylko dla graczy, którzy w dniach 29 maja – 1 czerwca dokonali rejestracji konta typerskiego. Aby założyć profil, musisz wejść na stronę STS i wypełnić formularz online.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W ramach promocji nadal możesz otrzymać standardowy STS bonus powitalny, czyli do 1000 PLN po dokonaniu wpłaty numer jeden.

Zakład Bez Ryzyka w STS odbierzesz w następujący sposób:

  1. Wchodzisz na www.STS.pl
  2. Logujesz się i dokonujesz wpłaty na konto
  3. Grasz za swoje kupon AKO lub SOLO
  4. W razie porażki, dostajesz pełny zwrot do 200 PLN!

Freebet za darmo w STS

Pamiętaj, że liczy się tylko pierwszy kupon zagrany po dokonaniu rejestracji konta w STS. Twój zwrot nie może wynieść więcej niż 200 PLN.

Uwaga! Nadal aktywny jest specjalny kod bonusowy STS. Przy rejestracji masz miejsce, gdzie możesz użyć hasła „BETONLINE„!

Do 1 czerwca już niewiele czasu, dlatego radzimy się spieszyć wszystkim tym, którzy chcą skorzystać z opisywanej promocji i otrzymać zwrot w razie nietrafionego kuponu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułPolacy strzelają, a ty zarabiasz w Totalbet!
Następny artykułPostaw mecz Polski z Macedonią za 25 PLN od Totalbet!
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.