Na finał Ligi Mistrzów bukmacher legalny STS przygotował Zakład Bez Ryzyka dla każdego nowego gracza. Zobacz, w jaki sposób zgarnąć do 200 PLN!

Zakład Bez Ryzyka w STS. 200 PLN dla nowych graczy!
Zakład Bez Ryzyka w STS. 200 PLN dla nowych graczy!

STS bez ryzyka

Bukmacherka to nie zawsze wysokie wygrane. Aby ubezpieczyć cię w przypadku porażki w zakładach na finał Ligi Mistrzów, bukmacher STS przygotował specjalny zwrot.

Oferta dostępna jest tylko dla graczy, którzy w dniach 29 maja – 1 czerwca dokonali rejestracji konta typerskiego. Aby założyć profil, musisz wejść na stronę STS i wypełnić formularz online.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W ramach promocji nadal możesz otrzymać standardowy STS bonus powitalny, czyli do 1000 PLN po dokonaniu wpłaty numer jeden.

Zakład Bez Ryzyka w STS odbierzesz w następujący sposób:

  1. Wchodzisz na www.STS.pl
  2. Logujesz się i dokonujesz wpłaty na konto
  3. Grasz za swoje kupon AKO lub SOLO
  4. W razie porażki, dostajesz pełny zwrot do 200 PLN!

Freebet za darmo w STS

Pamiętaj, że liczy się tylko pierwszy kupon zagrany po dokonaniu rejestracji konta w STS. Twój zwrot nie może wynieść więcej niż 200 PLN.

Uwaga! Nadal aktywny jest specjalny kod bonusowy STS. Przy rejestracji masz miejsce, gdzie możesz użyć hasła „BETONLINE„!

Do 1 czerwca już niewiele czasu, dlatego radzimy się spieszyć wszystkim tym, którzy chcą skorzystać z opisywanej promocji i otrzymać zwrot w razie nietrafionego kuponu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen: