Dużo typerów korzysta z tego, że w LV BET oraz Noblebet można obstawiać zakłady nie tylko typu prematch, ale także live. Jak je grać? Co zostało dokładnie przygotowane przez te firmy hazardowe? Czym zaś cechuje się coraz popularniejsza funkcja cashout? O tym można się przekonać po przeczytaniu poniższego wpisu.

noblebet zakłady na żywo

Jak obstawiać zakłady live?

Co zrobić, by można było grać zakłady live w LV BET? Sprawa jest naprawdę bardzo prosta. Musisz wejść na stronę lvbet.pl i się zarejestrować. Po wykonaniu tego kroku warto zrobić depozyt. Dzięki temu będziesz miał środki na grę, które (mamy taką nadzieję) pozwolą Ci wygrać naprawdę sporo pieniędzy. Gdzie można uzyskać dostęp do zakładów na żywo? Jeśli wejdziesz na lvbet.pl, to na górze, po lewej stronie, masz zakładkę „NA ŻYWO”. Wystarczy kliknąć w ten przycisk, by można było obstawiać zakłady, które się w tym momencie toczą. Korzystanie z tego wariantu jest generalnie szalenie proste. Po lewej stronie masz posegregowane dyscypliny. Możesz zatem np. wybrać ulubione sporty. Do Twojej dyspozycji są np. piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka itp. Nie ma przeszkód, by wybrać odpowiednie dla siebie widok (pojedynczy albo konferencyjny). Obstawianie jest banalne. Należy tylko wskazać konkretny typ, podać stawkę i zatwierdzić kupon. Nic więcej!

Jak to wygląda na stronie noblebet.pl? Chcesz skorzystać przede wszystkim z oferty zakładów na żywo? Musisz na początek zarejestrować się na noblebet.pl i zrealizować pierwszy depozyt. Na stronie głównej tego bukmachera jest zakładka „ZAKŁADY NA ŻYWO”. Po jej kliknięciu przejdziesz do tej właśnie sekcji. Korzystanie z tej opcji jest bardzo intuicyjne. Nawet osobom totalnie początkującym ta sprawa nie powinna sprawić nawet najmniejszych problemów. Bez żadnego trudu możesz np. wskazać najbardziej interesujące Cię dyscypliny itp. Tak samo masz okazję wybrać odpowiedni widok. Do wyboru są dwie opcje. To widok pojedynczy albo konferencyjny. Warto wiedzieć, że zarówno lvbet.pl, jak i noblebet.pl gwarantują… darmową TV. Możesz zatem nie tylko obstawiać, ale także oglądać to, jak np. idzie w tym momencie wyselekcjonowanym przez Ciebie drużynom itd.

Cashout – dlaczego warto skorzystać z tej funkcji?

LV BET oraz Noblebet oferują możliwość zastosowania w praktyce funkcji cashout. Kiedy będzie to jednak dobra decyzja? Dzięki temu można zadbać o własne interesy i mocno zminimalizować ryzyko. Zagrałeś np. kupon AKO składający się z pięciu zdarzeń? Cztery już weszły? Obawiasz się, że ostatnie zdarzenie nie pójdzie zaś po Twojej myśli? Możesz skorzystać z funkcji cashout. Dzięki temu otrzymasz wypłatę bez konieczności czekania na wynik ostatniej potyczki. Będzie ona nieco mniejsza, niż ewentualna wygrana (początkowa), aczkolwiek w tym wypadku wygrasz już na 100%. Możesz zatem wcześniej wycofać kupon i cieszyć się zarobionymi pieniędzmi.

Podsumowanie

Bukmacherzy online LV BET i Noblebet oferują nie tylko zakłady prematch, ale także live. Możesz je bez trudu znaleźć na stronach internetowych tych firm hazardowych. Warto również zapoznać się z funkcją cashout. Dzięki niej możesz bowiem zminimalizować ryzyko i wcześniej zgarnąć pieniądze z konkretnego kuponu.

5 / 5. Ocen: 1

Poprzedni artykułJak założyć konto w legalnym serwisie bukmacherskim?
Następny artykułSeria FIFA – 6 faktów, o których nie mieliście pojęcia