Zakłady specjalne na piłkarzy u bukmachera Betfan to możliwość obstawiania liczby podań, strzałów, asyst i goli. Jak dokładnie wygląda to w praktyce? Dobrze mieć wiedzę na ten temat!

Zakłady specjalne na piłkarzy w Betfan. Oto Player Bets!
Zakłady specjalne na piłkarzy w Betfan. Oto Player Bets!

Zakłady specjalne w Betfan

Każdy kibic, oglądając mecze piłki nożnej, nieraz zauważył pewne detale, które umknęły komentatorom. Ktoś więcej jest dzisiaj przy piłce, ktoś chętniej oddaje strzały? Tego rodzaju rzeczy często załatwia się w szatnia, a szczegóły nie są znane „szaremu Kowalskiemu”.

Jeżeli ktoś ma już dość obstawiania na to, kto wygra dany mecz albo ile padnie w spotkaniu kartek czy rzutów rożnych, może spróbować swoich sił w tak zwanych Betfan Player Bets. Co to takiego jest?

Betclic cashback kod promocyjny
Betclic cashback kod promocyjny

Opisujemy tutaj nic innego jak zakłady specjalne na grę piłkarzy w konkretnych meczach. Gramy na to, ile ktoś zdobędzie goli albo zaliczy celnych podań. Dla chętnych przygotowano również typy na ilość asyst bądź strzałów.

⚽️ BETFAN PLAYER BETS ⚽️
⬇️ ⬇️ ⬇️

  • Ile zawodnik X strzeli goli?
  • Ile zawodnik X zaliczy celnych podań?
  • Ile zawodnik X zaliczy asyst?
  • Ile zawodnik X uderzy na bramkę rywala?

Do grania w Betfan nie potrzebujemy niczego, poza darmowym kontem, chęciami i środkami na obstawianie. W przypadku tych ostatnich nie potrzeba ich zbyt wiele i to nawet jeśli zależy nam tylko na wysokich wygranych!

Osoby, które jeszcze nie posiadają konta na stronie www.Betfan.pl, mogą to zmienić w każdej wolnej chwili. Na ten moment u bukmachera obowiązuje kod promocyjny BETFAN, a dla nowych graczy jest do zgarnięcia nawet 3000 PLN + 100 PLN jako zakład bez ryzyka.

Legalny bukmacher Betfan z bonusem

Niepotrzebne jest żadne specjalne konto czy wyjątkowe uprawnienia do tego, by korzystać z Player Bets. Cała oferta jest dostępna dla wszystkich bez wyjątku i można z niej korzystać zarówno mobilnie, jak i na tradycyjnej stronie internetowej.

Wszystko odbywa się na sto procent legalnie, dlatego że Betfan to bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów. Jakby tego było mało, można u niego obstawiać bez podatku i robić to zgodnie z przepisami!

Można spodziewać się tego, że Betfan wkrótce przedstawi kolejne ciekawe nowości dla graczy. Jest to jedna z tych marek, które cały czas stawiają sobie poprzeczkę wyżej i wyżej!

—–

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen: