Zakłady specjalne na piłkarzy u bukmachera Betfan to możliwość obstawiania liczby podań, strzałów, asyst i goli. Jak dokładnie wygląda to w praktyce? Dobrze mieć wiedzę na ten temat!

Zakłady specjalne na piłkarzy w Betfan. Oto Player Bets!
Zakłady specjalne na piłkarzy w Betfan. Oto Player Bets!

Zakłady specjalne w Betfan

Każdy kibic, oglądając mecze piłki nożnej, nieraz zauważył pewne detale, które umknęły komentatorom. Ktoś więcej jest dzisiaj przy piłce, ktoś chętniej oddaje strzały? Tego rodzaju rzeczy często załatwia się w szatnia, a szczegóły nie są znane „szaremu Kowalskiemu”.

Jeżeli ktoś ma już dość obstawiania na to, kto wygra dany mecz albo ile padnie w spotkaniu kartek czy rzutów rożnych, może spróbować swoich sił w tak zwanych Betfan Player Bets. Co to takiego jest?

Betclic cashback kod promocyjny
Betclic cashback kod promocyjny

Opisujemy tutaj nic innego jak zakłady specjalne na grę piłkarzy w konkretnych meczach. Gramy na to, ile ktoś zdobędzie goli albo zaliczy celnych podań. Dla chętnych przygotowano również typy na ilość asyst bądź strzałów.

⚽️ BETFAN PLAYER BETS ⚽️
⬇️ ⬇️ ⬇️

  • Ile zawodnik X strzeli goli?
  • Ile zawodnik X zaliczy celnych podań?
  • Ile zawodnik X zaliczy asyst?
  • Ile zawodnik X uderzy na bramkę rywala?

Do grania w Betfan nie potrzebujemy niczego, poza darmowym kontem, chęciami i środkami na obstawianie. W przypadku tych ostatnich nie potrzeba ich zbyt wiele i to nawet jeśli zależy nam tylko na wysokich wygranych!

Osoby, które jeszcze nie posiadają konta na stronie www.Betfan.pl, mogą to zmienić w każdej wolnej chwili. Na ten moment u bukmachera obowiązuje kod promocyjny BETFAN, a dla nowych graczy jest do zgarnięcia nawet 3000 PLN + 100 PLN jako zakład bez ryzyka.

Legalny bukmacher Betfan z bonusem

Niepotrzebne jest żadne specjalne konto czy wyjątkowe uprawnienia do tego, by korzystać z Player Bets. Cała oferta jest dostępna dla wszystkich bez wyjątku i można z niej korzystać zarówno mobilnie, jak i na tradycyjnej stronie internetowej.

Wszystko odbywa się na sto procent legalnie, dlatego że Betfan to bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów. Jakby tego było mało, można u niego obstawiać bez podatku i robić to zgodnie z przepisami!

Można spodziewać się tego, że Betfan wkrótce przedstawi kolejne ciekawe nowości dla graczy. Jest to jedna z tych marek, które cały czas stawiają sobie poprzeczkę wyżej i wyżej!

—–

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułFortuna Happy Hour. Godzina z bonusem 14%!
Następny artykułCzy mobilne kasyno jest tak dobre jak komputerowe?
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.