Bukmacher Forbet na początek nowego sezonu PGE Ekstraligi ma dla graczy 99 PLN. Interesuje cię żużel i obstawianie online? W takim razie ta oferta to coś w sam raz dla ciebie!

Żużel obstawianie online. Forbet daje 99 PLN!
Żużel obstawianie online. Forbet daje 99 PLN!

Forbet obstawianie meczów żużlowych

Promocja skierowana jest do wszystkich, którzy są zarejestrowani w Forbet. Konto da się założyć w każdej chwili, a to wszystko dosłownie w kilka minut.

Warto podkreślić, że nowi gracze na start mogą zgarnąć bonus powitalny Forbet. Na ten moment jest to 1200 PLN za trzy pierwsze wpłaty oraz 50 PLN ekstra, jeśli wykorzystamy kod promocyjnyBETONLINE„.

fortuna kod promocyjny
Darmowy bonus od Fortuny. Fortuna kod promocyjny: BETONLINE

W ramach promocji na żużel każdy może zgarnąć pełny zwrot postawionej stawki. Liczy się jeden kupon na każdym koncie – zawsze ten postawiony jako pierwszy.

Zakład bez ryzyka Forbet online

Kupon promocyjny musi być zagrany za 99 PLN. Ważne, by znalazły się na nim cztery zdarzenia lub więcej, wśród których będzie mecz forBET Włókniarz Częstochowa – truly.work Stal Gorzów.

100% cashback trafi do tych, którym nie uda się trafić jedynie typu z meczu żużlowego w Częstochowie. Połowa stawki w formie zwrotu przyznana zostanie graczom z dwoma nieprawidłowymi typami.

Dodatkowe pieniądze trafią do ciebie automatycznie. Pamiętaj, że kuponu promocyjnego nie możesz postawić za bonusowe środki!

To jak – masz już swoje pewniaki dnia na najbliższą kolejkę Ekstraligi? A może dopiero przeglądasz aktualne oferty? 😉


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Poprzedni artykułNiemiecka firma Merkur kupiła polską firmę Totolotek
Następny artykułForbet TV – bezpłatne mecze przez internet
Uwielbiam zajmować się analizą meczów oraz szukać ciekawych systemów oraz bonusów bukmacherskich. Zajmuję się tematyką obstawiania meczów od kilku lat. Do tej pory moja największa pojedyncza wygrana to 25.000 złotych.